Стара - Нова Конституція - чого і слід було очікувати

Припливли… повернення в далекий 1996 р. Чи так воно є? Президент отримав свої повноваження, що були втрачені 1 січня 2005 року. Україна знову стала на шлях розвитку, коли визначальним є те, як Він сьогодні прокинувся, скільки вчора випив, який у Нього настрій. Українська традиція — гетьманська держава.
 
Крок назад. Здається, все ж так починалось – революція, прихід демократичних сил до влади, а потім почалось… розбори: «хто чим має керувати». Догрались. Прийшли інші, вже трошки забуті. Вони ще нагадають про все, про себе. Нова влада має значну різницю з владою помаранчевих. Ця різниця полягає в їх консолідованості. Монолітність. Цього так не вистачало попередникам.
 
Крок вперед. Такий підхід до влади принесе свої плоди. Кислі чи солодкі – час покаже.

12 коментарів

Святослав Вишинський
Президентсько-парламентська республіка сама по собі не краща і не гірша від парламентсько-президентської — та й теоретичні приписи в Україні на практиці не завжди належно діють. Проблеми нації слід шукати у площині ментальній, на жаль.
Максим Волошин
тобто, ви важаєте, що наші проблеми через самих нас?
Святослав Вишинський
Як вірно відмітив один німецький антрополог — навіть на перший погляд недосконалий політичний устрій може ефективно втілюватись свідомим суспільством, як і навпаки — ідеальна система у несвідомих людей на практиці не працюватиме попри всі свої теоретичні переваги.
Анатолій Кримський
Я вибачаюсь, але не згоден.
Давайте спочатку вияснемо: що таке ідеальна система??
Потім впровадим її в життя.
І лише потому подивимось, які ми: свідомі чи не дуже??
Анатолій Кримський
Вибачаюсь, я хотів сказати «вияснимо».
Лариса Репка
мені після прийняття цієї конституції приснився тоталітарний режим і що нас захоплюють німці, але — є ще змога вибігти за колючий дріт і ПОКИЩО пускають- цікаву аналогію провела моя підсвідомість))(детально сон описаний у мене в жж, якщо комусь раптом цікаво: imprezzza.livejournal.com/)
Святослав Вишинський
Варто думати, що добра частина Західної України була би не проти захоплення німцями та ін. націями европейської «Вісі», як і відгородження колючим дротом від "іншої" України.
Аліса Жуковська
Так, спроби консолідації українського суспільства (в рамках існуючих кордонів)мені часто нагадують примусовий шлюб, причому, навіть не з розрахунку…
Святослав Вишинський
Очевидно, в такому разі — з принципу? «Но две души живут в груди моей, / Всегда враждуя меж собою». (Йоган фон Гьоте)
Максим Волошин
Не думаю!
Нас розлучили штучно!
Забрати всі ЗМІ, політиків, соціологічні опитування, думки авторитетів — !!! Все!
Ми почнемо розуміти одне одного!!!
Я так думаю: ця конструкція(штучна)- ЗМІ, в основному- в руках осіб, метою яких є досягнення своїх особистих цілей і робить такий поділ.
Аліса Жуковська
Політика «розділяй та владарюй» завжди дієва, це класика. Але проблема тепер коріниться не лише в діях політиків, які впроваджують в життя цей принцип, а й у ментальній, психологічній площині самих громадян. Ми стали надто різними. Для довідки: Я не підтримую сепаратистські ідеї ))) Але й єдиної консолідуючої ідеології поки чітко не уявляю. Хоча, може вирішимо цю проблему в пості «Кооперація чи конкуренція» %)))
Анатолій Кримський
Боротьба проти експлуатації вздовж і впоперек пересічного українця — чим вам не об'єднуча ідеологія??
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте